1. Prekes galite atsiimti parduotuvėje Sausio 13-osios 4b, Vilniuje – nemokamai (pristatymo būdas — „Atsiimti parduotuvėje“)

arba

2. Gauk prekes tiesiai į namus (pristatymo būdas — „Kurjeris“)

  • Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Perdavę prekes Kurjeriui, informuosime Jus el. paštu.
  • Pristatymo laikas:

                  I-V 08:00 - 18:00 val.

  • Pristatymo mokesčiai Lietuvoje priklausomai nuo svorio ir gabaritų.

Dėl pristatymo kainos už Lietuvos ribų, teiraukitės el. paštu parduotuve@zuklesreikmenys.lt arba telefonu +370 650 53343.

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos (-ų) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su konsultantais elektroniniu paštu parduotuve@zuklesreikmenys.lt arba telefonu +370 650 53343.