770015 Rūkykla su varstomomis durimis 40-iai žuvų

770015

Nauja prekė

Pagamintas iš aliuminio skardos lakštų.

Smulkiau

4 Prekės

249,00 € su PVM

Charakteristikos

Aukštis 125 cm
Plotis 39 cm
Gylis 28 cm
Svoris 22 kg

Apie prekę

Pagamintas iš aliuminio skardos lakštų.

Rinkinį sudaro:
rūkykla su durimis, veržliaraktis rūkyklos durims rakinti, indas pjūvenoms, apatinė skarda, specialus termometras, dėklas žarijoms, 2 grotelės kabliukams kabinti, pakuotė specialių pjūvenų (0,5 kg).

Galimi papildomi priedai:
specialūs kabliai žuviai kabinti, specialios rankenos, staliukas, dujinis degiklis, elektrinis kaitinimo elementas, tiesios grotelės, specialios lenktos grotelės.

Apie gamintoją

Daugiau nei 30 metų šis Vokietijos gamintojas gamina pramonines ir buitines rūkyklas. Platus rūkyklų ir jų priedų asortimentas leidžia kiekvienam klientui atrasti jam skirtą gaminį. Šių rūkyklų ypatybė yra ta, kad jose galima reguliuoti temperatūrą. Visose rūkyklose įmontuotas termometras ir sklendės, leidžiančios valdyti karštį viduje. Rūkyklose žuvys gali būti kabinamos ant kablių, dedamos ant plokščių arba lenktų grotelių. Rūkyklos yra gaminamos iš aukštos kokybės skardos dengtos aliuminiu arba nerūdyjančio plieno. Kokybiškam metalo apdirbimui teikiamas ypatingas dėmesys. Šiose rūkyklose galima rinktis varstomas arba sklendines dureles. 

DĖMĖSIO - RŪKYKLOS TIKRAI PAGAMINTOS VOKIETIJOJE IR TURI VISUS SERTIFIKATUS, TODĖL YRA NEPALYGINAMOS SU PRASTOS KOKYBĖS GAMINIAIS IŠ KINIJOS ! 

Pardavimui paruoštos rūkyklos turi standartinę komplektaciją, tačiau yra galimybė įmontuoti kaitinimo elementus, dujinius degiklius, o taip pat pasididinti grotelių ir rūkymui skirtų kablių  kiekius.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

770015 Rūkykla su varstomomis durimis 40-iai žuvų

770015 Rūkykla su varstomomis durimis 40-iai žuvų

Pagamintas iš aliuminio skardos lakštų.

Priedai